ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬІНШІ ПОСЛУГИНавчання з питань ПБ
 Версія для друку

Навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій проводиться Центром у порядку, встановленому постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях».

Відповідно до п. 16 цієї постанови посадові особи підприємств, установ та організацій до початку виконання своїх обов’язків і періодично (один раз на три роки) ЗОБОВ’ЯЗАНІ проходити навчання з питань пожежної безпеки.

Для проведення навчання Центром розроблені та погоджені Державною службою України з надзвичайних ситуацій (лист від 23 листопада 2017 року за № 26-16601/261):

- Програма навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки (24 год.);

- Програма навчання з питань пожежної безпеки посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки (16 год).

Особам, які пройшли навчання, видається посвідчення встановленого зразка.

Пож посвідчення.jpg

 

Оплата за навчання визначається на підставі розмірів погодинної оплати за проведення навчальних занять і може бути змінена при введенні нових розмірів погодинної оплати праці.

Оплата, станом на 01.01.2021 р., становить:

 

з/п

Категорія

Періодичність навчання

Загальна к-сть годин

Вартість( грн.)

Навчання з питань пожежної безпеки

1

Посадові особи підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки

Один раз на три роки

16

380 грн

2

Посадові особи підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить виконання заходів пожежної безпеки

Один раз на три роки

24

570 грн

 

    Твіт